Про проект

Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» (УБА) стала  переможцем конкурсу проектів Європейської культурної фундації та у 2015 році впроваджує проект, спрямований на розвиток туризму у м.Києві.

23-25 жовтня 2014 р. УБА представила концепцію проекту «Бібліотечний туризм у Києві» на міжнародному Таборі ідей у м. Марсель, Франція, до участі у якому була обрана з-поміж 800 претендентів.

Із 50 заявок, поданих на 2-й тур конкурсу, було відібрано 25 переможців, в тому числі і Українську бібліотечну асоціацію.  Це — 25 непересічних ідей у галузі культури з усієї Європи у рамках грантової програми досліджень та розвитку.

Проект «Прогулянки улюбленим містом» спрямований на розробку оригінальних авторських прогулянок Києвом. Проектом передбачається створення контенту прогулянок українською та англійською мовами як для українців, так і для іноземних гостей столиці, підготовка гідів та використання сучасної бібліотеки як «третього простору», де працює ініціативна група фахівців та впроваджує проект у життя, застосовуючи наявні бібліотечні ресурси.

Передбачається, що виконання проекту в майбутньому не обмежиться Києвом, а охопить й інші населені пункти, де працюють небайдужі члени УБА, зацікавлені у подальшому розвитку бібліотечного туризму.