Idea Camp в Україні: обрано маршрути прогулянок

до новини 1

30 січня 2015 р. у Державній бібліотеці України для юнацтва 20 активних волонтерів, серед яких бібліотекарі, журналісти, історики, екскурсоводи, видавці та інших зацікавлені особи, у форматі творчої сесії розпочали роботу над створенням 4-х безкоштовних тематичних прогулянок м.Києвом, що будуть запропоновані гостям та мешканцям столиці з травня 2015р.

Реалізація такого проекту Українською бібліотечною асоціацією (УБА) стала можливою завдяки перемозі в конкурсі проектів Європейської культурної фундації (European Cultural Foundation, ECF). Проект спрямований на розвиток туризму у м.Києві та має інформаційну підтримку від Управління туризму Київської міської державної адміністрації.

Учасники творчої сесії були поділені на 4 команди, кожна з яких запропонувала маршрут прогулянки, який буде розроблено творчою командою протягом лютого-квітня 2015 р., використовуючи наявні бібліотечні ресурси.

У результаті зустрічі було обрано 4 наступні маршрути:

- «Загублені у часі» (етнографічна екскурсія-пригода). Район: Шевченківський. Керівник групи: Уралова Олександра (турбюро «Захоплюючий Київ»).

- «Паньківщина: від латинського кварталу до українського парнасу» (оглядово-місцева прогулянка). Район: Шевченківський. Керівник групи: Польова Вікторія (Виконавчий офіс УБА).

- «TerraIncognitaу центрі Києва» (культурно-мистецький маршрут). Район: Шевченківський (Татарка). Керівник групи: Гребельник Наталія (Бібліотека ім. Т.Шевченка Шевченківської ЦБС).

- «Знання, що долають злами століть». Район: Голосіївський. Керівник групи: Виноградова Людмила (Державна бібліотека України для юнацтва).

У квітні 2015 р. буде створено онлайн-майданчик з інформацією про прогулянки та можливістю запису на відвідування маршрутів.

Партнери проекту: Управління туризму КМДА, Фундація Дарини Жолдак.

Фотоальбом заходу дивіться тут (https://www.flickr.com/photos/51235748@N04/sets/72157650260371708/).

За інформацією слідкуйте на сайті Української бібліотечної асоціації www.ula.org.ua.