Мінмолодьспорт: навчальний семінар «Патріотичні екскурсії по Україні»

13055163_364932253631077_2597070884215567508_o

Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА запрошує краєзнавців, любителів історії, гідів, екскурсоводів, соціально активну молодь (до 35 років) з усієї України долучатися до проекту «Патріотичні екскурсії по Україні».

У середині травня, 15-17 числа, у столиці України проходитиме всеукраїнська акція, спрямована на утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, «Патріотичні екскурсії по Україні», на яку запрошуються молоді люди з усієї України, які небайдужі до історії рідного краю й хотіли б створювати й пропагувати ідеї українства, висвітлювати історичні сторінки свого краю та його особистостей.

Протягом цих днів учасників вчитимуть, як створювати екскурсії саме патріотичного напрямку, з ними проведуть лекції відомі історики й фахівці з туризму. В якості практичного прикладу учасникам заходу буде проведена екскурсія за маршрутом «Київ український». Також запланована автобусна екскурсія видатними місцями столиці, пов’язаних з українською ідеєю. В останній день заходу учасники, під керівництвом фахівців, самі розроблятимуть маршрути патріотичних екскурсій, пов’язані з їх рідним краєм.

Ініціатива «Патріотичні екскурсії по Україні» виникла через те, що в Україні майже відсутні розроблені регулярні екскурсії для дітей і молоді, які пов’язані з українською історією і українською ідеєю. Якщо вони й існують, то відбуваються вкрай нерегулярно і не пропагуються для молоді. Наша мета – зробити їх масовими й популярними, простою і доступною мовою показати молодому поколінню героїчну історію нашої країни у різних регіонах, аби любити рідний край і пишатися своїми витоками.

Для учасників заходу планується відшкодовання витрат на проїзд (якщо потягом, то квитки у плацкартному вагоні), а також забезпечення проживання та харчуванням.

Просимо зголошуватися усіх охочих та заповнити анкету за посиланням.

За довідками звертатися до уповноваженого від партнерів проекту Сергія Бахіна: 067 277 12 19, siryj(равлик)bigmir.net.

Захід проводиться у співпраці з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА, на виконання плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік , Міністерством молоді та спорту України, згідно Розпорядження КМУ № 1400-р від 25.12.2015р.

ДАТА: 15-17 травня 2016 року
РЕГІОН: м.Київ
ПАРТНЕРИ: Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА.
ПАРТНЕРИ від ГРОМАДСЬКОСТІ: ГІ «Просвітницька сотня Майдану»

Джерело: https://www.facebook.com/events/1717093978532835/.