Оголошуємо дати безкоштовних прогулянок Києвом у жовтні 2016 р.

IMG_2539

За проектом Української бібліотечної асоціації «Як тебе не любити, Києве мій!» оголошуємо дати безкоштовних прогулянок, що відбудуться у жовтні 2016 р.

6 жовтня — «ПАНЬКІВЩИНА: ВІД ЛАТИНСЬКОГО КВАРТАЛУ — ДО УКРАЇНСЬКОГО ПАРНАСУ». Початок – о 12.00. Гід — Лариса Кострикіна. Записатись на прогулянку Ви можете тут — http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/pankivschyna-vid-latynskoho-kvartalu-do-ukrajinskoho-parnasu/.

9 жовтня — «TERRA INCOGNITA У ЦЕНТРІ КИЄВА». Початок – о 10.00. Гіди: Гребельник Наталія, Тамара Кузьмінова. Контактний телефон Гребельник Наталії: 063-451-42-36. Зустріч учасників в холі станції метро «Лук’янівська». Записатись на прогулянку Ви можете тут — http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/terra-incognita-v-tsentri-kyeva/.

23 жовтня — «TERRA INCOGNITA У ЦЕНТРІ КИЄВА». Початок – о 10.00. Гіди: Гребельник Наталія, Тамара Кузьмінова. Контактний телефон Гребельник Наталії: 063-451-42-36. Зустріч учасників в холі станції метро «Лук’янівська». Записатись на прогулянку Ви можете тут — http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/terra-incognita-v-tsentri-kyeva/.

26 жовтня — «СХИЛАМИ ДНІПРА». Початок – об 11.00. Гід: Ганна Налєскіна. Збір біля входу у Маріїнський парк (неподалік від будинку, що знаходиться за адресою: вул. Грушевського,9.) Записатись на прогулянку Ви можете тут — http://travel.ula.org.ua/zapysatys-na-prohulyanku/shylamy-dnipra/.