Повернутися до вибору прогулянки

«Мистецький калейдоскоп»

trip1_3

Київ – місто з багатовіковою історією та безцінним культурним спадком. Сучасний Київ – це не тільки місце з тисячолітньою історією, залишками споруд часів Київської Русі, визначними пам’ятками історії і архітектури різних епох. Сучасний Київ – це місто з великою кількістю музеїв та музейних локацій сучасного спрямування. Де проходить межа між минулим та сьогоденням, як поєднуються у гармонійному сплетінні сучасне та майбутнє, яке формується тут і зараз? Як змінюється місто під впливом світових еволюційних процесів? Де межа між мистецтвом та вандалізмом, культурою та безкультур’ям? Що сьогодні надихає та цікавить сучасних митців?

Сьогодні мистецтво виходить за межі музейних залів, галерей і експозицій на вулиці сучасних міст і стає частиною урбаністичної культури. Київ іде в ногу із світовими мистецькими практиками і поступово вулиці, будинки, площі, споруди міста трансформуються на майданчики для митців. Київський стріт-арт є звичайним явищем сучасності і Місто поступово перетворюється на музей під відкритим небом.

Ми побачимо на вулицях нашого міста роботи відомих майстрів, зодчих, художників, скульпторів минулих епох від ХІ століття до ХХІ, познайомимося з мистецькими шедеврами князівської доби, розкриємо таємниці перших київських графіті на стінах Софії Київської, відвідаємо музей сучасної скульптури та інсталяції під відкритим небом і Пейзажну алею, побачимо архітектурні шедеври різних часів і стилів – від київського ренесансу до сучасних проектів, дізнаємось, що таке мурали, графіті, познайомимося з київськими шедеврами стріт-арту та їхніми авторами.

Перелік основних обєктів:

 • Пам’ятник княгині Ользі;
 • Михайлівський собор;
 • Місто-сад (Сквер «Небесної сотні»)
 • Мурал «Сергій Нігоян»
 • Відділ мистецтв Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки для дорослих м.Києва;
 • Пейзажна алея, Музей сучасної скульптури та інсталяції під відкритим небом;
 • Львівська площа, мурал «Святий Георгій»
 • Вул. Олеся Гончара – вул. Стрілецька (мурал «Час змін», мурал «Гімнастки», мозаїки «Діти», балерина, мурал «Леся Українка»)
 • «Ворони» на вул.Рейтарській
 • Їжачок в тумані
 • Золоті ворота

УВАГА! Графік проведення, поданий нижче, є загальним для всіх прогулянок! Натисніть на відповідну дати аби побачити назву прогулянки, що відбудеться у цей день!

Графік екскурсій
Записатися на прогулянку

Просимо реєструвати кожну людину окремо!

Ваше прізвище та ім'я (обов'язково).

Ваш email (обов'язково)

Телефон

Ваш вік

Виберіть екскурсію:

Вкажіть дату екскурсії

Введіть ПІБ гіда для екскурсії

Відгуки про екскурсію

 1. Віталій Волохонович
  Гід, що проводив екскурсію: Наталія Пирогова

  Прем’єра екскурсії «Мистецький калейдоскоп» викликала неабияке зацікавлення, адже тема стріт-арту сприймається неоднозначно. 26 листопада екскурсовод Наталія Пирогова з натхненням і піднесенням переконала нас, що дуже багато цікавого оточує нас в повсякденному житті. Ми відкрили для себе багато нового в тому, що здавалося добре знайомим. Давні традиції і нові тенденції в осмисленні сьогодення — ось що ми побачили й почули під час екскурсії.Щиро дякуємо пані Наталії і сподіваємося на нові зустрічі. А що запам’яталося з нашої мандрівки — можна побачити у моєму відео «Мистецький калейдоскоп» https://youtu.be/1hCsowsjdEs?list=PLt_JfPAt_TorCA2t2JZUUbRKc1Y5rAOni

 2. Ольга
  Гід, що проводив екскурсію: Лариса Кострикіна

  Вже не вперше, але ж знов отримала файнезне задоволення від екскурсійної прогулянки з Ларисою Кострикіною! Стільки всього цікавого та пізнавального було побачено та почуто у минулу суботу! Дуже -дуже дякую за отримане задоволення від екскурсії!

 3. Величко Галина Іванівна
  Гід, що проводив екскурсію: Кострикіна Людмила

  Щиро дякую пані Людмилі за чарівну екскурсію рідним містом. Дуже цікавий казковий маршрут, змістовна розповідь, яскраві враження… Творчості, наснаги, нових захоплюючих зустрей!

 4. Осипцова Нина
  Гід, що проводив екскурсію: Кострыкина Лариса

  Спасибо за интересную экскурсию.
  Р.S. пер.Георгиевский,9 — приятное дополнение.
  До новой встречи!

 5. Валентина

  Подскажите где место сбора на экскурсию 27.04 2016 с гидом Наталья Пирогова.

 6. Оксана Post author

  добрый день! Вам должна прийти на почту рассылка с указанием места встречи!

 7. Ірина
  Гід, що проводив екскурсію: Кострикіна Лариса

  Щиро вдячна пані Ларисі за дуже цікаву, змістовну, приємну подорож Києвом!
  Стародавнє і сучасне, містичне і благословенне місто відкрилося мені по-новому. Вперше побачила стількі муралів, була вражена; відчуття суперечливі. Відкрилося багато цікавинок повз які проходила і не помічала.
  Я у захваті від того, як Кияни люблять своє місто і захищають його.
  Бажаю п. Ларисі із колегами натхнення, нових цікавих маршрутів, вдячних екскурсантів і розквіту вашої справи. Будьте здорові і щасливі!

  1. Лариса Кострикіна

   Пані Ірино! Дякую за відгук-враження. Я дуже рада, що екскурсія викликає інгтерес і позитивні емоції. Дякую Вам за щирі і добрі побажання. До нових зустрічей. Всього найкращого!

 8. Cвітлана
  Гід, що проводив екскурсію: Лариса Кострикіна

  Від екскурсіїї в захваті. Цікаво і з любов’ю нам розповіли про родзинки нашого Києва. Це вже друга екскурсія з Ларисою К., я вдячна за гарну подорож київськими вулочками. Чекатиму на нові зустрічі і цікавинки!
  Пані Ларисо дякую Вам за Ваш вклад в охорону історичний пам’яток міста Києва!

Залишити відгук про екскурсію